Trojkombinácia vhodná do terénu

Zodpovedané
20. nov 2018

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na nejaké značky kočikov/modely vhodné do terénu, najlepšie 3-kombinácia. Nejaký, čo by bol vhodný aj na prechádzku po lesnej štrkovej cestičke, lúke, nie len po asfalte v meste... Ďakujem

Ahoj,

úplne najlepšie by bolo udať aj nejaké ďalšie požiadavky (napr. otočný sedák áno-nie) a cenu, ktorú by si nechcela prekročiť. Lebo možností je mnoho a sú skutočne rôznorodé.

Z lacnejších variánt spomeniem značku Bebetto a modely radu Next značky Espiro. Ak ti nevadí vyššia váha a menšia skladnosť, určite sú z cenovo dostupnejších poľských modelov vhodným výberom. Vhodným kandidátom by mohol byť aj Casualplay LOOPi Allroad či Jané Crosswalk.

Casualplay LOOPi Allroad

Jané Crosswalk

Z kategórie drahších by som jednoznačne vypichla Britax Go Big - tento kočík je na terén jednoducho úžasný. Ďalšími výbornými možnosťami sú Cybex Priam či Bugaboo Buffalo či Donkey, prípadne aj Fox.

Britax Go Big2

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Bugaboo Buffalo

Bugaboo Donkey 2

Bugaboo Fox

Do terénu sú veľmi vhodné aj trojkolesové modely - do pozornosti dávam Baby Jogger City Elite či City Mini GT, Bumbleride Indie, Mountain Buggy Urban Jungle či Terrain, prípadne Jané Trider.

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Mini GT

Bumbleride Indie

Mountain Buggy Urban Jungle

Mountain Buggy Terrain V3

Jané Trider

Často však majú neotočné sedadlo a kombináciu je nutné si vyskladať. Nenechaj sa tým však odradiť - často je to lepšie, začať od kvalitného športiaku, ku ktorému pridáš potrebné doplňujúce nadstavby.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli