Tutis Uno3+ verzus Roan Bass Next. Ktorý z nich si vybrať?

Zodpovedané
20. sep 2022

Ahoj,

čakáme prvé vytúžené bábätko a asi so mnou už mrhajú hormóny, nemôžem sa rozhodnúť. Po prvé tomu veľmi nerozumiem a po druhé, chcela by som pre bábätko komfort, preto by som chcela radu odborníka. Nikto mi totiž v obchode nedokázal povedať za a proti.

Páčia sa nám dva typy kočíkov. Máme slabosť pre Tutis Uno3+ (farba risso) a Roan Bass Next (farba beige alebo sand shade).

Bývame v meste, jazdili by sme prevažne skôr po ceste, chodníku. Budeme mať bábätko začiatkom decembra.

Má cenový rozdiel kočíkov odôvodnenie?

Má Tutis oveľa viac čo ponúknuť?

Zatiaľ som našla neutrálne alebo negatívne recenzie, tak úplne neviem čo si myslieť.

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na veľmi podobné otázky odpovedala.

Prečítaj si moje odpovede, v ktorých nájdeš odpoveď na Tvoje otázky. Zároveň pomôžu pri rozhodovaní a inšpirujú Ťa:

Najpriestrannejším, najskladnejším, a zároveň najľahším modelom je jednoznačne Tutis Uno3+.

Cenu ovlyvňuje rôžne faktory, ako sú:

  • či sa kočík ešte vyrába u výrobcu alebo ho majú predajne a e-shopi v dopredaji,
  • obľúbenosť farby dvíha cenu modelu,
  • popularita značky taktiež ovplivňuje cenu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally