V čom sa líši kočík Hauck Uptown od Petite&Mars Easy?

Zodpovedané
17. jún 2022

Ahoj,

chcem sa opýtať na dva modely kočíkov - Hauck Uptown alebo Petite&Mars Easy.
S Petite už skúsenosti mám a teraz mi padol do oka Hauck.

Sú tieto dva modely si podobné?

V čom sa líšia a ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

podľa fotky nemyslíš Petite&Mars Easy, ale Petite&Mars Street+ RWS.

Ide viac-menej o podobné kočíky, ale o niečo viac by som odporučila Petite&Mars Street+ RWS. Má väčšie rozmery sedenia i ložnej plochy, je skladnejší. Dajú sa k nemu dokúpiť nafukovacie kolesá, pokiaľ budeš vyrážať na prechádzky aj do terénu.

Hauck Uptown zase ponúkne modernejší dizajn. Hmotnosťou aj jazdnými vlastnosťami sú na tom podobne, takže ani jeden nebude zlou voľbou.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia