Vajíčko ABC Design Hazel - je kvalitné? Príp. aké iné do 200e sú kompatibilné so Salsa 4?

Zodpovedané
23. dec 2019

Dobry den,

mame vybrany kocik ABC Design Salsa 4. V cene je aj autosedacka - vajicko Hazel. Hladala som na recenzie a hodnotenie vajicka, ale nic som nenasla. Vedeli by ste mi poradit, ci toto vajicko je dobre, prip. kde najdem hodnotenia? Poprosim Vas o nazor a aj o odporucenie inych vajicok, ktore su kompatibilne so Salsou (tak do 200 eur).

Dakujem

Ahoj,

čo sa týka autosedačky - vajíčka Hazel, naozaj k nemu nie sú dostupné ADAC či ÖAMTC testy. Preto bezpečnosť nie je overená, napriek tomu si dovolím povedať, že najhoršie nebude.

Príde mi, že ABC Design sa, čo sa kvality týka, veľmi polepšil. Stále ti to však zaručiť neviem, a aj nejaké mamičkovské recenzie (ktorých tiež, žiaľ, akosi niet) nepovedia veľa o tom, čo sa stane v prípade ťažšej nehody. Ak ti na cene setu záleží a necestujete mnoho hodín denne veľmi často - ale budeš ho skôr využívať na občasnú cestu k doktorovi, obchodu či rodičom, ja osobne by som s ním bola aj ok. Ak ale cestujete často, dlho, pravidelne, lepšie vajíčko by bolo určite na mieste.

Mimo Hazel sú s ABC Design Salsa 4 kompatibilné autosedačky s úchytmi typu Maxi-Cosi - teda samozrejme s adaptérom. Odporučím super priestranné Maxi-Cosi Cabriofix, z lacnejších (do 200 eur dokonca vyjdeš aj s bázou) Joie i-Gemm sadne na tieto adaptéry tiež - a aj testované je dobre.

ABC Design Salsa 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli