Vieš mi poradiť ľahký športiak s jednou celistvou rukoväťou?

Zodpovedané
20. okt 2022

Ahoj,

potrebovala by som odporučenie na športový kočík, prípadne golfáč s jednou celistvou rukoväťou.

Podmienky sú:

  • nie nafukovacie kolesá - bezúdržbové,
  • úplný sed + úplný ľah,
  • ľahké pohodlné ovládanie,
  • ľahká konštrukcia.

Najdôležitejšie je, aby bol pohodlný. Mám športovú časť Britax Go Big a to je otras. Moje 14-mesačné dieťa sa stále šmýka, nevie si tam dobre sadnúť. A chcem niečo ľahšie. Cena maximálne do 300 eur.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

vlastnosť úplného kolmého sedu a úplného ľahu má málo kočíkov.

Jedným z nich je Bugaboo Bee 6 a jeho straršie modely. Bee 6 má oproti predchodcom o čosi väčšie kolesá a nosnosť športového sedadla 22 kg.

Potom si pozri Joie Versatrax. Je to praktický kočík, ktorý má tiež kolmejší sed. Je cenovo dostupný, skladný a pomerne priestranný. Navyše je mamička veľmi pozitívne hodnotení.

Prípadne aj bazárový model Nuna Mixx, resp. novší nástupca Nuna Mixx Next by mohli vyhovovať. Avšak tieto kočíky sú skôr určené pre stredne vysokých, až vysokých rodičov.

Prípadne aj niektoré športové kočíky značky Cybex. Napr. Cybex Melio a aj Cybex Mios spĺňajú Tvoje požiadavky, avšak sú už cenovo vyššie.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally