7 ročná dcéra má ranu na koži presne nad konečníkom. O aký problém ide?

Zodpovedané
1. feb 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom problému mojej 7 ročnej dcéry, ktorá má asi mesiac ranu na koži presne nad konečníkom. Je červená a koža ako keby stále praskne. Pôsobí ako rana, ale ju to svrbí. Začali sme liečiť bežnou detskou masťou na zapareninu a nepomohlo. Potom Tee trea olejom. Na 2 dni cítila jemné zlepšenie a potom sa to zase zhoršilo.

Pediatrička mi odporučila Fungicidin a nezabral. Potom Canesten, ktorý tiež nezabral. Požiadala som ju o ster, čo odmietla.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

po každej toalete umyť zadok a skúste masť Faktu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas