Aké vyrážky sa vytvorili môjmu 3-ročnému synovi?

Zodpovedané
31. okt 2022

Dobrý deň,

3-ročnému synovi sa vytvorili vyrážky na nožičkách. Dnes som si všimla, že už sa mu podobná spravila aj na brušku. Žiadne iné ťažkosti nemá, akurát mal soplíky a užíva Solmucol sirup. Ani nič nové nejedol. Viem, že takto z fotky sa zrejme nedá určiť diagnóza. Na štípance to ale nevyzerá.

Čo za vyrážky sa vytvorili môjmu synovi?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak by sa kalili a praskali, mohlo by teoreticky ísť aj o kiahne. Neviem Vám viac k tomu z fotky a popisu napísať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas