Ako často a ako dlho by malo štvormesačné dieťa pásť koníky?

Zodpovedané
26. jan 2021

Dobrý deň,

moja štvormesačná dcérka pasie koníky 3x po maximálne 7 minút.

Ako často a ako dlho by malo štvormesačné dieťa pásť koníky?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto sa nedá odpovedať. Teoreticky by malo tých 15 minút, ale to je ako so všetkým pri deťoch. Nedá sa striktne držať niečoho ako tabuľka. Niektoré deti sú v polohe na brušku radšej, iné nie. Robíte dobre že ju dávate opakovane.

Skúste to robiť keď je dcérka nahá, detičky to lepšie tolerujú. Najmä bucľatejšie detičky túto polohu rady nemajú, lebo im tlači na bruško.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas