Prečo mám často výpadok Modrého koníka?

vikykubik
19. dec 2015

keď som tu na modrom koníkovi dosť často mám výpadok z technických príčin.Prečo to je tak? Vám to ide bez problémov?

tajka1986
19. dec 2015

Nejde. A preto uz ani na bazar nechodim. Ani nenakupujem,ani nepredavam. Uz ma to fakt stve ☹

lenadka
19. dec 2015

Denne niekoľko krát, ale stačí dať obnoviť stránku a všetko nabehne 😉 teda aspoň mne. 😎

mamca4
19. dec 2015

aj mne to vypadava, myslím že to začalo. ked prerábali stránku, tiež ma to dosť štve, hlavne, ked zadam kriteria pre vyhladavanie a pri konci mi to vypadne..

8291
19. dec 2015

Ááánooo v kuse sa ten modrý kôň len hompála a ze čakajte😠😠😠😭😭

janinah
20. dec 2015

Modrý koník nevládze 😉 a ja sa ani nečudujem....toľko rečí,fotiek,otázok /nie vždy múdrych/,kto to má vládať donekonečna...asi je načase ho odbremeniť,vypnúť pc a ísť koláč piecť alebo s deťmi spoloč. hru hrať alebo vonku sneh hľadať.. 😉

ladyblcha
20. dec 2015

nevladze, dychci, kazi sa ... naco sem davali spojazdnit videa, to asi tiez zerie pamat a kazdy druhy prispevok pomaly video/pesnicka.. a este napor fotiek len bude - stromceky, a stedra vecera a darcekyyyyyyyyyyyy ... silvester..

janettan
20. dec 2015

u mňa rovnaké, niekedy už mi po pár sekundách vypadáva

uzuzana
20. dec 2015

Aj teraz mám výpadok na bazáriku.Napr forum mi to načíta kliknem na môj bazár,lebo tam mám 3 záujemcov a neviem sa tam dostať zaujmavé..hojdá sa tam koník..Veľa krát sa to deje..Ja idem na koníka sporadicky ako mi čas dovolí,ale zakaždým sa niečo dokaká 🙂 hmmm škoda no..

veronique_1
20. dec 2015

Mne tak isto, neda sa uz ani vyhladavat podla kriterii, lebo to hned padne.

alana1
20. dec 2015

a smutne, je ze peniaze za bazar plus si uctuju stale rovnako...napriek tomu, ze to stale vypadava a znemoznuje prehladavanie a aj pridavanie novych inzeratov , dokonca ked som sa ohradila, ze zmenili aj sluzby povodne poskytovane v bazare plus- kedy zrusili moznost vypnutia pluskarov aby sa ich inzeraty nezobrazovali na prvom mieste - bez oznamenia vopred, aby sa mal clovek cas rozhodnut ci bude pokracovat alebo nie a platit zato tu istu sumu, tak som nedostala doteraz jasnu odpoved...iba chabe argumenty :( nejde mi o mojich 90 centov na tyzden ale o princip, ze takto zarobene peniaze sa daju prirovnat ku kradezi a suma sumarum celkova suma je obrovska! ale tak toto je slovensky sposob podnikania, niet sa comu cudovat ....

ludka140281
20. dec 2015

ja mam ten vypadok aj 20x denne na chviločku a ked načítam zas,tak už to ide :(

sono2
20. dec 2015

Mne úplne zriedka. Tak raz za dva mesiace.

moncici67
20. dec 2015

Tiez sa mi to stava velmi casto

jana_eyre
20. dec 2015

kto sem chodi casto, tak mu casto vypadava 😀 😀 preto sa snazim chodit menej, pc si dovolujem len v urcitych castiach dna..

libka1
20. dec 2015

@jana_eyre mudro ty pises. ja si uz par mesiacov hovorim ze netreba sem chodit vobec a furt sa sem natrepem. ale raz sa nas..... a viac sem nevkrocim, je to tu cista strata casu vacsinou. uz aby nastala moja chvila ked sa spamatam. obcas sa clovek nieco mudre dozvie, ale to si vyzaduje vela patrania 😀 a este tu byvaju obcas dobre recepty, ale tie najdem aj inde...

angelheart
20. dec 2015

A to som si myslela, že sa to deje len mne 😀 Najprv sa mi to stávalo zriedka, ale teraz je to hrozné, za každým, keď sa prihlásim do bazáru alebo do skupín s fotkami, tak mi to vypne, alebo keď aj načíta, tak bez obrázkov, je to na figu 😒

mafinka219
20. dec 2015

Mne sa stava tiez velmi casto a je to na porazenie ,hlavne ked si nieco pozeram a ma to aj 30 stran a zrazu ma to vyhodi v polovici tak znova od zaciatku a spravi mi to aj 3x zasebou,ale mne to robi od leta ked sa to tu troska pomenilo uz som pisala aj nech mi to pozru a nic ☹

katrin21
20. dec 2015

posledne dni to mrzne a vypaaava stale, aj dnes od raana v jednom kuse, musim dat obnovit stranku a potom to ide.. cele zle

sense
20. dec 2015

poslednych par dni ano,...inak nie

katy2
20. dec 2015

Zeny, a co tak vypnut kona, a nechat ho, nech sa hojda kolko chce.... Ved je to len virtualny svet..... Idu Vianoce - rodina, blizky, pokoj, pohoda a k tomu m´veru MK naozaj nepotrebujem..... Ano, nakuknem sem aj ja, ale nenervujem, ze nefunguje..... Prajem vam krasne sviatky, bez stresov, ze nejaky MK nefunguje.... Venujte sa rodinke, alebo si len tak posedte a porozmyslajte nad vsetkym krasnym, co vam tento rok dal 🙂

katarinakatka
21. dec 2015

no vypadava častu, už 2 den sa nemožem dostat k adresam aby som poslala baličky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
a to idu vianoce a mimičky čakaju, a teraz budem ja ta zla 😨

adri266
21. dec 2015

MK vypadava vtedy, ak vyvojari pripravuju nieco nove na stranke. Naposledy boli upravy v IP a vraj maju byt teraz dalsie upravy, kde si IP spravy budeme moct rozdelit do viac kategorii.

kajoma
21. dec 2015

Mne to hrozne casto pada,az mam chut sem uz ani neliezt....