Ako liečiť nádchu u 13 mesačného syna?

Zodpovedané
30. sep 2019

Dobrý deň,

môj 13 mesačný syn má už dva týždne nádchu. Má husté priesvitné soplíky, ktoré sú niekedy sfarbené do žlta. Používame už len morskú vodu.

Ako sa zbavíme soplíkov?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pri nádche dávajte aj Fenistil kvapky podľa hmotnosti (proti opuchu sliznice nosa, ktorá pri nádche vždy opuchnutá je).

Do nosa okrem morskej vody aj Nasivin 0,025% po dobu 5-7 dní 3x1 kvapka do nosa, predtým morskú vodu. A ak sú soplíky husté inhalácie Vincentkou a Sinupret sirup.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas