Ako pomôcť dcérke, ktorá má už mesiac kašeľ?

Zodpovedané
5. jún 2022

Dobrý deň,

dcérka je už mesiac chorá. Dva týždne nádcha a kašeľ. Prvé dni teplota. Vybrala antibiotiká a bola 2 dni v poriadku. Znova teploty 2 dni, nádcha, kašeľ. Po týždni to ustupovalo a teraz sa to opäť zhoršuje. A to až tak, že ju dusí v noci a vracia hlieny. Berie Solmucol ráno a na obed. K tomu ráno aj Aerius.

Ako jej pomôžem?

Ďakujem

Dobrý deň,

ťreba riadne lekárske vyšetrenie s diagnostikou, nakoľko sa priebeh aj napriek liečbe zhoršuje resp. vracia. Zajtra je vhodné ísť k lekárke.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas