Ako pomôcť dieťaťu, ktoré robí zle iným a nespolupracuje?

Zodpovedané
11. jan 2022

Dobrý deň,

môj syn je narodený 30.7.2019. Keď začal chodiť, tak sa začal búchať o stenu, kúsal, škriabal sa.Teraz nerobí zle sebe, ale ubližuje druhým. Bije, nepočúva, nespolupracuje a na moje výzvy nereaguje. Rozlieva jedlo a pitie a neviem si s ním dať rady.

Neurologička povedala, že je hypermobilné dieťa.

Čo mi odporúčate?

Ako mu môžem pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám dať medicísku radu.

Skúste sa obrátiť skôr na detského psychológa, ktorý Vám pomôže nájsť správny psychologický postup ako matke.

Prípadne aj jeho priamy kontakt so synčekom a možno príde na to, ako na neho.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas