Ako postupovať, keď syn stratil chuť chodiť?

Zodpovedané
3. dec 2021

Dobrý deň,

rada by som počula Váš názor na našu situáciu. Synček začal chodiť asi pred mesiacom. Nebola to súvislá chôdza, prešiel 5 - 7 metrov a potom sa potreboval niečoho zachytiť. Posledné 4 dni však úplne odmieta chodiť. Keď ho pustím, tak hneď sa hodí na zem. Dokonca odmieta chodiť aj vtey, keď ho držím za ruku. Táto zmena sa stala z večera do rána. Večer ešte normálne behal a ráno už odmietal.

Nie som si vedomá toho, že by sa udrel alebo spadol.

Je to normálne ?

Máme počkať a byť trpezliví, alebo by sme mali vyhľadať odborníka?

Ďakujem

Dobrý deň,

má ponožky? pančušky? papučky? Skúste ho nechávať iba naboso. Neuviedli ste vek, či štvornožkuje a je inak aktívny, alebo zostal úplne neaktívny.

Nateraz mám málo informácii k tomu, aby som Vám vedela adekvátne odpovedať. Skúste doplniť.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas