Akú hnedú škvrnu má moja 5 mesačná dcérka pri slznom kanáliku?

Zodpovedané
9. aug 2020

Dobrý deň,

5 mesačnej dcérke sa pred tromi dňami objavila takáto škvrna v oku pri slznom kanáliku.

O aký problém ide?

Musíme ísť na pohotovosť?

Odsávame jej soplíky a berie 5 kvapiek vitamínu C denne asi 4 dni. Je troška nachladená, ale teploty nemá.

Ďakujem

Dobrý deň,

vyzerá to ako podkrvácané, napríklad zo žmolenia očka, alebo z plaču.

Návšteva pohotovosti nie je potrebná. Nález sledujte, mal by sa sám zmenšiť až zmiznúť.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas