Čo znamená modranie okolo úst u 6 mesačnej dcérky?

Zodpovedané
5. apr 2022

Dobrý deň,

moja 6 mesačná dcéra má modranie okolo úst. Nie je to nič výrazne, ale je tam ten nábeh. Boli sme na kardiológii. Má jemný šelest a maličkú dierku. Doktorka videla to modranie a nepovedala nič. Vraj srdiečko má zdravé.

Čo potom znamená to modranie?

Hrozí niečo mojej dcérke?

Ďakujem

Dobrý deň,

predpokladám, že ide iba o priesvitnejšiu kožu a nie žiadnu patológiu v zmysle srdiečka. Tá by sa odhalila vyšetreniami + by pri pití bola zadýchaná, nepriberala by, bola by chorľavá. Dcérke nič nehrozí.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas