Dcéra má tachykardiu. Prečo je modrá okolo úst?

Zodpovedané
12. dec 2021

Dobrý deň,

dcéra má tachykardiu. V poslednej dobe jej modrá okolie pusy. Kardiologička to odmieta riešiť. Vraj je to z toho, že je moc citlivá a plače. Ona plače iba tam doma málokedy a okolie jej dosť modrie. Dnes mala 90% saturácie a 55 tep. To ona nemáva, keďže má tachykardiu a má aj vyšší tep.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám povedať bez poznania celkového zdrabotného stavu, diagnóz a vyšetrenia dcérky. Stav je vhodné konzultovať so špecialistom - kardiológom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas