Dcérka má stridor. Ako dlho môže užívať Dithiaden?

Zodpovedané
10. jún 2019

Dobrý deň,

moja dvojmesačná dcérka má stridor v ťažkej forme. Často sme kvôli tomu v nemocnici.

Naposledy jej na pohotovosti predpísali štvrť tabletky Dithiaden ráno a tak isto aj večer. Tabletky užíva už týždeň. Ráno som jej tabletku teraz nedala,lebo nespala a ťažko sa jej dýchalo. Dala som jej štvrť tabletky poobede a zaspala.

Ako dlho môže užívať Dithiaden?

Kedy nastane zlepšenie?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak sa Vám zdá, že sa dcérka nelepší je nutné kontrolné vyšetrenie lekárom. Dithiaden sa môže užívať v tomto prípade aj dlhodobo.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas