Dcérka má zlé krvné výsledky. Akú liečbu odporúčate?

Zodpovedané
13. jan 2022

Dobrý deň,

moju dcérku už dlhšiu dobu trápia zdravotné problémy. Na tváričke má aj výsyp. Vyšli jej aj zlé krvné výsledky. Moja doktorka sa nevyjadrila k tomu.

Čo má dcérka zlé?

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

lekár, ktorý indikuje vyšetrenie sa musí k jeho výslekom vyjadriť. Žiadajte to.

Čo sa týka výsledkov bez poznania bližšieho zdravotného stavu sa k nim nemôžem úplne postaviť. Tak zbežne - má trošku nižší hemoglobín. V čase odberu mala vyššie trombocyty a monocyty - mohla byť po chorobe napr. (to je to, že neviem stav neveim sa vyjadriť či je to OK), vyššie eozinofily (môže byť v súvise s ekzémom).

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas