Dvojičky po každom vypití umelého mlieka kakajú. Je to v poriadku?

Zodpovedané
4. apr 2020

Dobrý deň,

naše 6 týždňové dvojičky mali problém, že ich Sunar premium 1 zapekal. Doktorka im ho zmenila na Sunar AR, ktorý pijú od piatku. Zajtra to bude týždeň.

Pijú ho pekne, ale po každom kŕmení sa hneď pokakajú. Stolica je aj riedka a aj trochu hustá. Stále čakám, že sa to upraví.

Je to v poriadku, upraví sa to?

Ďakujem

Dobrý deň,

stolica po každom jedení je v poriadku.Treba to však aj hodnotiť z dlhodobejšieho hľadiska, či dietky budú prospievať a priberať.

Nateraz mliečko pokojne dávajte naďalej, po týždni detičky odvážte, ak priberajú, je všetko v poriadku.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas