Existuje možnosť oddeliť pysky laserom u dcérky?

Zodpovedané
29. máj 2019

Dobrý večer,

dcérka ide do puberty a stále má zrastené pysky. Má to od malička. Keď mala 8 rokov, tak gynekologička povedala, že je to v poriadku. Podľa mňa to v poriadku nie je. Dcérka má viacero diagnóz, bolesti sme si užili statočne.

Existuje možnosť oddeliť pysky laserom?

Kde by sa dal zákrok operovať laserom?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

o tejto možnosti som nepočula. Určite je potrebné vyšetrenie detským gynekológom, ktorý Vás ďalej nasmeruje.

Ja mám takú skúsenosť, že rajónny gynekológ (ak sa jemu nepodarí pysky oddeliť) dieťa odosiela na vyššie pracovisko detskej gynekológie.

V prípade západného Slovenska posielajú do Bratislavy.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas