Je normálne, že pri prečesávaní vláskov 3,5-ročnej dcérky pár vláskov aj vypadne?

Zodpovedané
10. jún 2022

Dobrý deň,

u 3,5 ročnej dcérky som si všimla, že pri prečesávaní vláskov ostane pár vlasov na hrebeni. Prípadne jej vypadne. Nie sú to chumáče vlasov. Dokopy ich je možno 10. Trošku ma to prekvapilo, lebo doteraz som si to vôbec nevšimla. Dcérka chodí do škôlky, prekonáva bežne detské choroby.

Je to normálne?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak je to v takej miere, že ste si to takto všimli a vyrušilo Vás to, tak to v poriadku nie je a je určite vhodné lekárske vyšetrenie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas