Je problém, keď má 7,5 mesačná dcérka dominantnú ľavú nohu?

Zodpovedané
17. máj 2022

Dobrý deň,

dcérka má 7,5 mesiacov, štvornožkuje, sama sedí, postaví sa a už robí aj pár krokov vedľa nábytku. Pred 1-2 týždňom som zistila, že keď sedí vo vajíčku, alebo v relaxačnom kresielke, tak vždy kope len ľavou nohou.

Musím to riešiť s lekárkou?

Je to v takom veku už problém, alebo len jednoducho má ľavú nohu dominantnú?

Ďakujem

Dobrý deň,

štvornožkuje symetricky? Tých pár krokov tiež asi robí symetricky. Ak áno, neriešila by som to kopkanie iba 1 nohou.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas