Je v poriadku priveľké sústredenie s kŕčom v tvári?

Zodpovedané
4. jan 2022

Dobrý deň,

syn má čerstvých 21 mesiacov a pri veľkom sústredení (kreslenie, šróbovacia hračka) zatne rúčku, v ktorej nič nedrží v päsť. Začne sa mračiť a niekedy ho až trasie.

Je to v poriadku?

Nikde som nenašla odpoveď na túto otázku a náš pediater v dôchodkovom veku také veci nerieši. Zo všetkého podľa jeho slov vyrastie.

Ďakujem

Dobrý deň,

pri takomto sústredení mi to príde ako prejav sústredenia a nie niečo patologické, čo by bolo potrebné riešiť so špecialistom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas