Kašeľ a PEP test

Zodpovedané
14. okt 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poďakovať za odpoveď ohľadom refluxu a PEP testu. ORL a alergológiu máme za sebou, všetky testy sú negatívne. Syn má vybratú nosnú mandľu.

Robili mu aj spirometriu a aj Nyox - všetko negatívne. Len som bola na pochybách ohľadom PEP testu. Konzultovala som to s dvomi gastroenterológmi a oni PEP test absolútne neuznávajú. Výsledok vraj nemusí byť pravdivý.

Dnes som opäť konzultovala situáciu s gastroenterológom a mám dávať 2 - 3 mesiace na noc Gastrotuss a ak nezaberie, tak potom aspoň na 2 mesiace Helicid skúšobne. Syn kašle prevažne v noci a ráno, cez deň minimálne.

Ďakujem

Dobrý večer,

tak vidíte, nasadzujú Vám liečbu na reflux. Ja by som skúšobne spravila to isté a uvidíte aký to bude mať efekt.

Je fajn si vždy vypočuť viacero názorov.

Prajem veľa šťastia!

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas