Kedy vyhľadať lekársku pomoc pri údere do hlavy?

Zodpovedané
3. júl 2022

Dobrý deň,

moja dcéra bude mať 9 mesiacov. Dnes bola na podložke na zemi a z druhého vzpriamenia vyšvihla jednu ruku a chcela ísť na chrbát a tak sa pregúľala z podložky na zem a buchla si bol hlavy. Mala trošku červené, plakala, potom už bolo ok.

Kedy vyhľadať lekársku pomoc?

Ďakujem.

Dobrý deň,

ak by sa kedykoľvek do 48 hod od úrazu dostavilo vracanie, neuroligcké výpadky (nevie si zrazu sadnúť, vzpriamenie, pretočiť sa), stranové rozdiely v používaní končatín či spavosť a predráždenosť.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas