Mám dávať dcérke Mucosolvan i napriek tomu, že z neho vracala?

Zodpovedané
25. nov 2021

Dobrý deň,

dcérka mám 1 rok a 9 mesiacov a od utorka začala sopliť a pokašliavať. Dala som jej Sinupret a Fenistil, kvapky do nosa a morskú vodu. Potom Nasivin.

Vpiatok už mala soplíky husté žltkasté, tak som volala doktorke. Tá povedala, že mám pokračovať v Sinuprete a Fenistile. Do nosa jej dala Pamycon a na vykašliavanie máme kúpiť Mucosolvan sirup. Lenže z toho sa mi včera strašne dovracala. Napína ju z neho.

Máme jej ho i napriek tomu dávať?

Zatiaľ je bez teploty.

Ďakujem

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas