Môže mať môj syn tmavšiu stolicu z jedla alebo je to niečo vážnejšie?

Zodpovedané
21. okt 2022

Dobrý deň,

dnes ráno mal môj 8-mesačný synček tmavšiu, až čiernu stolicu. Včera som mu skúsila dať pár čučoriedok na desiatu. Syn je je veselý, hravý, papá veľmi dobre. Mliečko má len ráno, večer a v noci dvakrát. Počas dňa mlieko odmieta úplne, viac mu chutia príkrmy a polievky. Ťažkosti nemá žiadne. Akurát odmieta vodu, napije sa sem-tam čaj.

Môže mať môj syn tmavšiu stolicu z jedla alebo je to niečo vážnejšie?

Ďakujem

PS: Fotografiu posielam v druhej otázke. Prosím nezverejňovať.

Dobrý deň,

áno, stolica je z čučoriedok vždy tmavá.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas