Môže sa používať masť Molusan dlhodobo pre 15 mesačné dieťa?

Zodpovedané
11. aug 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa s Vami poradiť ohľadom mastičky na molusky Molusan. Mám 15 mesačnú dcérku ktorá má molusky. Masť jej zaberá pomaly.

Môže sa táto masť používať dlhodobo, alebo je pre takéto malé dieťatko nevhodná?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže sa aj dlhšie. Na molusky sú najideálnejšie laserové ošetrenia, ak by Vás trápili dlhšie skúste sa informovať v nejakom kožnnom centre.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas