Môže syn letieť lietadlom, keď mu zatekajú hlieny do uší a zle počuje?

Zodpovedané
14. feb 2023

Dobrý deň,

syn bol na vyšetrení na ORL a má nález stredne masívne moraxella catarrhalis a stredne masívne streptococcus pneumoniae S fáza.

Vyžaduje si tento nález antibiotickú liečbu?

Druhý problém je, že synovi zatekajú hlieny do uší a zle počuje. Navštevujeme ORL. Lekár ho lieči sirupmi, ale zatiaľ neúspešne.

Je možné letieť lietadlom?

Ďakujem

Dobrý deň,

na let lietadlom a liečbu sa opýtajte ORL lekára, ktorý synčeka vyšetroval a diagnostikoval. Ja neviem aké mal príznaky, akú chorobnosť, čo tomu predchádzalo. Iba k tomuto sa mi nedá nijako vyjadriť.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas