Môžem dávať 1,5 ročnej dcére DeVit súčasne s Multi-Vitamol šťavou?

Zodpovedané
16. sep 2021

Dobrý deň,

pre 1,5 ročnú dcéru som kúpila na imunitu Multi-Vitamol šťavu. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, D, E a Fe.

Môžem jej ešte dávať DeVit, ktory sme doteraz dávali?

Ako dlho môže piť Multi-Vitamol šťavu?

Ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ na internete nie je deklarované zloženie tohto produktu, takže neviem povedať či je ešte nutné dávať aj Devit.

Odfoťte mi, možno na krabičke to niekde je, že aká dávka jednotlivých vitamínov je v sirupe. Užívať môže pokojne dlhodobo.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas