O aký problém ide, keď 9 ročná dcéra má sfarbené nohavičky do žlta?

Zodpovedané
24. mar 2020

Dobrý deň,

u mojej 9 ročnej dcéry som si pred dvoma dňami všimla, že má sfarbené nohavičky do žlta.Vyzerá to,ako keby ich mala od moču, no nie som si istá.

Môže to byť aj výtok?

Nič ju nebolí, ani nesvrbí..Je sledovaná na endokrinológii, kde sme boli pred 2 týždňami. Doktorka hovorí, že do menzesu je ešte ďaleko. Raz sme už tento problém mali, ale vtedy to mala 2 dni a potom to prešlo.

Preventívne som jej vtedy dala 2 dni Urinal sirup.

O aký problém ide a ako jej môžem pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť aj o výtok.

Dajte jej piť denne kefír (ako probiotikum, prípadne aj nejaké probiotiká kúpte).

Urinal preventívne tiež vôbec nie je zlý, dokonca obsahuje také výborné vitamíny, že pri každom infekte močových ciest je jeho používanie vysoko účinné a v podstate podľa mnohých lekárov až nutné na vyliečenie.

Pri výtoku nemusí byť bolesť ani svrbenie, nemusí hneď znamenať ani niečo zlé.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas