O aký problém môže ísť, keď má 2-ročná dcérka studené končatiny?

Zodpovedané
15. jan 2023

Dobrý deň,

moja 2-ročná dcéra pred pár dňami 2x vracala a 3 dni potom aj menej jedla. Na 3. deň bola viac apatická. Lekárka po vyšetrení povedala, že je chorá. Resp., že ju bolí bruško a choroba sa ešte môže viac rozbehnúť. Nič sa však nedialo. Teplotu a ani iné príznaky nemá, ani už nevracala, aj sa rozjedla. Ale má stále studené ruky i nohy, aj keď je vždy vhodne a teplo oblečená.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

nestúpa jej teplota? Vtedy zvyknú byť končatiny studené.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas