Oznámi mi psychologička, čo trápi môjho 14-ročného syna?

Zodpovedané
31. okt 2022

Dobrý deň,

mám 14-ročného syna, ktorý v rámci školy stresuje asi zo všetkého. Najviac nemá rád telesnú výchovu, nie je športovec. Má samé jednotky, občas nejaká dvojka, no aj napriek tomu sa stresuje, že čo ak pokazí písomku. Vidím, že ho niečo trápi aj mimo školy a súhlasil s návštevou psychologičky, keďže sa nechce zdôveriť mne.

Oznámi mi v takomto prípade psychologička, čo syna trápi, alebo je to lekárske tajomstvo?

Ďakujem

Dobrý deň,

ja ako lekár by som rodiča informovala. Myslím, že rovnaký postup je aj u psychologičky u dieťaťa do 18 rokov.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas