Poradíte mi ohľadom synechie?

Zodpovedané
11. júl 2020

Dobrý deň,

mám dvojročnú a trojmesačnú dcérku. Jednej a aj druhej sa odmalička snažím pri každom prebaľovaní rozťahovať pysky.

Všimla som si, že dievčatá majú pošvový vchod ok, avšak čo sa týka okolia toho hrbolčeku, akoby klitorisu, ten nie je zjavne viditeľný.

Je to v poriadku?

Nerada by som niečo zanedbala.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

v oblasti klitorisu sa pysky stretajú, tam nemá byť vchod taký otvorený ako pri vstupe do pošvy.

Najlepšie spravíte, ak ukážete Vašej pani doktorke čo myslíte. Určite Vám povie, či to je, alebo nie je v poriadku.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas