Prečo chce byť 6 mesačný syn na rukách?

Zodpovedané
20. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom 6 mesačného syna. Nakojí sa, položím ho do postieľky a spinká. Aj v noci zaspinká sám. Spáva 3x cez deň.

Poslednýkrát pred nočným spánkom nechcel papať mliečko. Chcel byť pri mne na rukách. Keď som ho položila, tak plakal. Chcela som mu dať prsník, ale odmietal.

Nikdy toto nerobil. Problém s mliečkom som nemala.

Môže to súvisieť so separačnou úzkosťou?

Cez deň sa hráme, synček sa smeje.

Moc ho nechcem na rukách nosiť, ale sem tam sa nosí. Venujem sa mu, je milovaný.

Občas sa cez deň stáva, že sa zlosti. S hračkami sa nevie trafiť do pusinky.

Ďakujem

Dobrý deň,

dieťatko chce byť s Vami.

Nejde o žiadny problém, iba o jeho prejav lásky, nehy, toho, že ste jeho maminka a on chce byť s Vami.

Užite si túto chvíľku, doprajte mu ju.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas