Prečo má moja 5 ročná dcérka bielu vyrážku na spodnej linke očka?

Zodpovedané
23. sep 2019

Dobrý deň,

moju 5 ročnú dcéru už viac ako mesiac trápi biela vyrážka na spodnej linke očka. Boli sme u pediatričky a aj u očnej. Dostala kvapky a mastičky.

Očná sama nevie či to je jačmeň a či podkožný tuk. Zdá sa jej zbytočne to vyberať a pre takú banalitu dať malé dieťa pod narkózu.

Čo by ste nám poradili?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

som rovnakého názoru.

Ak je to tukového charakteru, je zbytočné dcérku vystavovať odstraňovaniu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas