Prečo moje dieťa zvracia po umelom mlieku Sunar AR?

Zodpovedané
6. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom umelého mlieka. Mojej dieťa už dlhšiu dobu papá Sunar AR a stále dosť veľa zvracia.

Prečo je to tak?

Je potrebné nejaké vyšetrenie, či stačí zmena mlieka?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

mliečko asi bolo tiež písané kvôli refluxu (zvýšené grckanie, alebo kašeľ, infekty). Určite je potrebné aj pridať do liečby niečo ako Gastrotuss baby. Pred zmenou mlieka je v tomto prípade potrebná konzultácia s lekárom.

Nepíšete žiadne podrobnosti ohľadom veku, príznakom, ale aj tak by som Vám poradila ísť k svojmu lekárovi. Musí sa vylúčiť iná príčina, prečo dieťatko vracia napriek antirefluxným opatreniam.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas