Spôsobujú hlieny vlhký nočný kašeľ?

Zodpovedané
4. dec 2022

Dobrý deň,

mojej 4-ročnej dcére začala nádcha. Z nosa jej netečie, sople má skôr hustejšie. Denne jej 4x do nosa striekam morskú vodu, nos si vyfúka, inhaluje 2-3x denne po 10 minút. Okrem toho jej podávam Sinupret a veľa tekutín. Občas cez deň, no hlavne večer a v noci má vlhký kašeľ. Teploty nemá.

Spôsobujú vlhký nočný kašeľ zatekajúce hlieny?

Je potrebná návšteva lekára?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže byť, že ide o zatekajúce hlieny. V tomto štádiu návšteva lekára nie je nutná. Myslím, že liečbu máte nastavenú super, treba už len vyčkať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas