Sú pohlavné orgány mojej trojročnej dcérky v poriadku?

Zodpovedané
2. nov 2021

Dobrý deň,

na hygienu genitálií trojročnej dcéry sa snažím naozaj veľmi dbať, aby sme predišli synechii pyskov a vulvy. Avšak nedávno som si všimla priesvitnú blanku, ktorá sa jej urobila ako keby pod klitorisom, resp. ako keby došlo k zlepeniu z vrchnej časti ako je močová trubica.

Neviem vlastne ani ako dlho tam tá blanka je, keďže som sa stále sústredila na čistenie pyskov a stále jemne odtiahla. Pošvový vchod je úplne voľný.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

je nutné vyšetrenie lekárky, ktorá Vám povie o čo ide.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas