Z čoho má moje dieťa červený suchý fľak?

Zodpovedané
5. sep 2022

Dobrý deň,

dieťa má červený suchý fľak. Aplikovala som mu na to Bactroban, fľak zmizol, objavil sa znova a Bactroban už nezaberá. Má ešte také dva menšie fľaky na druhej ruke, tiež ich natieram. Skúšam aj kokosový olej, ale nič nepomáha.

Z čoho by mohol byť tento červený fliačik na rúčke môjho dieťaťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám povedať z čoho môže byť.

Bactroban "iba tak" by som nedávala. Keď nezaberá na klasické mastičky s kyselinou mliečnou, tak treba niečo od doktora na predpis po vyšetrení.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas