Z čoho mal 6,5 ročný syn bolesť na hrudi?

Zodpovedané
13. sep 2021

Dobrý deň,

môj 6,5 ročný syn sa mi včera posťažoval, že pri skákaní na trampolíne ho zabolelo na hrudi. Povedal, že sa mu to už raz stalo a bol moc udychčaný zo skákania. Bolelo ho to chvíľu. Nekašle, nie je unavený. Pri behaní a ani pri hraní sa na nič nesťažuje.

Trošku má nadváhu. Veľmi rád skladá a dlho presedí na stoličke.

Môže to mať z chrbtice?

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

skôr mi príde, nakoľko to je pri fyzickej námahe, že išlo o bolesť z nesprávneho dýchania, alebo svalová bolesť.

Bolesť chrbtice by bola prítomná aj v pokoji.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas