Koľko musím mať odpracovaných rokov, aby som mala nárok na rekreačný poukaz?

Zodpovedané
10. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nároku na rekreačný poukaz.

Koľko musím mať odpracovaných rokov, aby som mala nárok na rekreačný poukaz?

Na internete sa píše 24 mesiacov, ale účtovníctva mi povedala, že aj po roku mám nárok.

Ďakujem

Dobrý deň,

nárok na príspevok na rekreáciu má len zamestnanec v pracovnom pomere, ktorý u zamestnávateľa trvá nepretržite najmenej 24 mesiacov.

S prianím pekného dňa,
Lenka