Ako docieliť zaoblenie chrbátika?

Zodpovedané
26. jún 2019

Dobrý deň,

mám Rischino flexible a nedarí sa mi docieliť zaoblenie chrbátika. Drobec je spokojný, obzerá sa. Keď zaspí, tak trochu poklesne nižšie.

Je takáto poloha chrbátika vhodná na nosenie?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ako si bábätko drží hlavičku a postupne sa mu spevňujú svaly chrbátika, tak je možné, že sa v nosiči začína viac vystierať a za bdelého stavu nemá tak zaguľatený chrbátik.

Dôležité je však správne nastavenie nosiča, aby mu chrbátik nevystieral, ale umožnil mu ho zaguľatiť, pokiaľ jeho chrbtové svaly ešte stále nie sú dostatočne pevné.

Rischino má k dispozícii poradenstvo, kde Vám budú vedieť najlepšie poradiť kde a ako povoliť a nastaviť nosič, aby ste dosiahli najlepšiu polohu pre seba a bábätko. Kontakt nájdete na ich webovej stránke.

Pekný deň ešte želáme a pohodlné nosenie ❤
Barbora