Aká je šanca, že sa vajíčko po natívnom cykle uhniezdi?

Zodpovedané
3. aug 2020

Dobrý deň,

absolvovala som natívny cyklus. Odobrali mi 1 vajíčko, ktoré oplodnili. Mali 100% zrelé vajíčko a 100% oplodnené.

Aká je šanca, že sa uhniezdi?

Záležalo to od oplodnenia a zrelosti vajíčka?

Môže sa stať, že keď vložia embryo, tak sa nebude ďalej deliť?

Vklad robili 2. deň po oplodnení. Teraz som týždeň po vklade a začínajú ma bolieť prsníky a občas aj spodok brucha. Presne tak ako vždy, keď mám dostať menštruáciu.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

uhniezdenie embrya je závislé ak od iných početných faktorov, ktoré vedia tehotnosť pozitívne aj negatívne ovplyvniť.

Priaznivé je, že sa vajíčko oplodnilo.

Úspešnosť je vždy individuálna závislá aj od veku a ostatných výsledkov. Musíte počkať do tehotenského testu.

S pozdravom