Je potrebné vyšetrenie na hematológii, reproimuno a genetike po potrate?

Zodpovedané
4. feb 2021

Dobrý deň,

pred vyše 2,5 rokmi som mala MA v 5. - 6. týždni (na sone nebolo síce nič vidieť, no bolo zvýšené hCG), potom bezproblémové tehotenstvo. Preventívne som brala Duphaston. Teraz v decembri som mala MA v 13. týždni - bábätko zaostalo v 9-10tt. Z genetiky mu potvrdili Turnerov syndróm. To bola aj pravdepodobná príčina MA.

Gynekológ ma ešte pred výsledkami z histológie poslal na hematológiu, reproimuno a genetiku.

Sú vyšetrenia potrebné?

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

osobne si myslím, že nie vzhľadom na náhodnú mutáciu iba ak pre váš osobný pokoj.

Držím palce!

Dr. Rybanska