Mešká mi menzes preto, lebo som zabudla užiť dve tabletky Duphastonu?

Zodpovedané
6. jún 2020

Dobrý deň,

užívam Duphaston od 16. - 26. dňa cyklu, ale teraz som zabudla užiť 2 tabletky ráno jeden a aj druhý deň. Večernú tabletku som normálne užila. Menzes mi mešká 6 dni.

Môže to byť z toho, že som neužila tie dve tabletky?

Test som neskúšala, lebo chodíme u Vás do Iscare. Plodní sme, ale máme problém otehotnieť.

Ďakujem

Dobrý deň,

Duphastonom sa môže cyklus predĺžiť, ale pri opomenutí užívania by nemal meškať.

Odporúčam buď tehotenský test alebo kontrolu ultrazvukom.

S Pozdravom