Súvisia moje bolesti podbruška s odberom?

Zodpovedané
17. jan 2021

Dobrý deň,

mám druhý deň pálivé bolesti v podbrušku a tráviace ťažkosti. V decembri som absolvovala IVF,. Po odbere som mala stredné OHSS, menštruácia prišla do 2 týždňoch po odbere. Neviem, či terajšie problémy ešte súvisia s IVF a následnou liečbou OHSS (brala som Fraxiparin a injekcie Medrol).

Aký je Váš názor?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nepredpokladám, že by vaše problémy spôsobilo OPU v decembri. Samozrejme vylúčiť sa to nedá vzhľadom na OHSS ale určite ste od odberu boli na kontrole.

Ak by ťažkosti pretrvávali, obráťte sa na vášho lekára.

Dr. Rybanska