Budem môcť rodiť prirodzene 18 mesiacov po sekcii?

Zodpovedané
14. jún 2021

Dobrý deň,

som v 33. týždni a čaká ma pôrod 18 mesiacov po akútnej sekcii kvôli nepokračujúcemu pôrodu, neklesajúcej hlavičke. Bábo bolo väčšie. Ja som nízkej postavy a boli obavy, že by neprešlo. Teraz je babo opäť trošku väčšie.

Budem môcť skúsiť rodiť prirodzene, alebo mi hrozí hneď sekcia?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak prebiehalo hojenie po prvej sekcii bez problémov, tak podľa môjho názoru by ste mali šancu na prirodzený pôrod určite dostať.

Držím palce

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com