Je normálne, aby ma v 7. týždni prestalo bolieť brucho a prsia?

Zodpovedané
31. aug 2020

Dobrý deň,

som v 6. týždni plus 4 dni.

Je normálne, aby ma prestalo bolieť brucho a prsia?

Pred tromi rokmi som mala spontánny potrat v 5. týždni a odvtedy sa mi nedarilo otehotnieť. Teraz som vďaka clostilbegytu otehotnela.

Ďakujem

Dobrý deň,

každé telo reaguje na tehotenstvo inak. Niektoré ženy nepociťujú žiadne ťažkosti, iné nie sú schopné prvé 3 mesiace fungovať. Nemožno povedať, či je niečo normálne.

Počkajte a uvidíte, že bude všetko v poriadku. Hlavne sa nestresujte.

Držím palce.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com