Som v 16. týždni a už nemám nafúknuté brucho

drm21
17. júl 2023

Ahojte Idem si k vám po radu som momentálne v 16. Týždni a Doteraz ma vždy bolelo v podbrušku a zrazu sa mi už nezdá ani také nafúknuté a prestalo aj boliet, prsia ajrize ma pobolievaju rovnako, len sa proste bojím že odrazu to brucho už má tak mne pobolieva A keďže som prežila potrat v 8tt tak sa bojím či sa nemohlo nič stať 😳mate s tým dáku skúsenost prosím? Teraz neviem či mám mať obaly alebo Zbytočne sa iba stresujem.. Ďakujem krásne

sajmonka_1216
17. júl 2023

@drm21 podľa mňa sa stresuješ zbytočne.. možno sa len zväčšuje maternica a pod.. kým silno nekrvácaš, alebo nemáš nejaké extra bolesti, kŕče na nevydržanie, asi by som to neriešila, aj ked chápem ten strach...

babovka2321
17. júl 2023

@drm21 a co by si chcela, aby ta cele tehotenstvo bolelo brucho? Bud rada, ze nafuknutie konecne preslo, vela zien je na zaciatku tehotenstva nafuknutych a ked to prejde, sa "zlaknu", ze im zmizlo brucho odrazu.

drm21
autor
17. júl 2023

@babovka2321 pretože ja sa každý deň zbytočne Podľa mňa aj stresujem proste od toho potratu mám hrozné obavy🤦‍♀️

drm21
autor
17. júl 2023

@babovka2321 je to moje prvé tehotenstvo takže vôbec nemám s tým skúsenosti🙄

drm21
autor
17. júl 2023

@sajmonka_1216 veď to si aj ja myslím že to aj Škody No neviem Nejako tomu zabrániť proste po tej skúsenosti

babovka2321
17. júl 2023

@drm21 hlavne sa ukludni a nesleduj sa prilis, tym, ze budes v strese, nicomu nepomahas. A ano, je to v poriadku, ze ta brucho uz nepobolieva. Ak si v strese, ci je vsetko ok, zaobstaraj si angelsound, ci ako sa to vola. Ale aj to ta moze vystresovat, ked nebudes vediet najst srdiecko a pritom vsetko bude v poriadku.

drm21
autor
17. júl 2023

@babovka2321 aha to som Nevedela ze niečo také existuje 😊ďakujem krásne za radu

veron8883
17. júl 2023

@drm21 aj ja som v 16 a som vďačná že mi konečne to nafúknuté brucho prešlo 🤣

drm21
autor
17. júl 2023

@veron8883 No len mňa to vyjde s tebou lebo predtým som mávala bolesti podbruška a zrazu nič A vieš po potrate Som sa dosť vyľakala ale prsia zatiaľ bolia aj kríže

drm21
autor
17. júl 2023

@veron8883 lebo predtým som nemohla brucho ani zatiahnuť nič stále ako byť napnuté A teraz zrazu to prešlo tak na to vydesilo

pet888
22. júl 2023

@drm21 ak mas akekolvek obavy,ktore sa ti nepozdavaju,tak radsej zajdi k lekarovi (povedz,ze mas bolesti..). Ono nemusi to znamenat vobec nic,ale aj moze,tak naco seba stresovat do dalsej kontroly..
Ja po mojich skusenostiach uz budem vzdy pocuvat len seba,lebo nasa intuicia nam najlepsie hovori🙏🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre